KARIÉRA

Údržbár tepelných zariadení

Pridané: 06.08.2020

Miesto konania práce: Nitra

Náplň práce:
Oprava a údržba v tepelnotechnických zariadeniach ( opravy, rekonštrukcie a montáž vyhradených technických zariadení ), 8 – hodinová pracovná zmeny Po – Pi.

Ponúkaný plat:
4,42 EUR/hod, k základnej hod. mzde sa vypláca 25% prémia, a ostatné zmložky mzdy – príplatky za prácu v So, Ne, Sv, nadčas, neakt. pracovnú pohotovosť. Po 3 mesačnej skúš. dobe  zákl. mzda 4,91 EUR/hod.

Termín nástupu:
ihneď

Iné výhody:
práca na trvalý pracovný pomer, možnosť obnovenia neplatných osvedčení, ročné prehodnocovanie mzdy 13. a 14. plat v zmysle pracovného poriadku zamestnávateľa, po ukončení skúšobnej doby príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, týždeň dovolenky navyše po dosiahnutí 50 rokov veku, stravné poukážky v hodnote 5,10 EUR

Druh pracovného pomeru:
hlavný pracovný pomer

Informácie pre uchádzača:
Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o precovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 3 mesiacov budú tieto v súlade so zák. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov zlikvidované.

Súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov tu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz:
B, C

Pozícia vhodná pre absolventa:
nie

Doplňujúce požiadavky na kandidáta:
skúsenosti s montážou a opravou potrubných vedení, spoľahlivosť, technická a manuálna zručnosť, zodpovednosť, bezúhonnosť, výhodou sú skúsenosti so zváraním potrubných systémov.

Obsluha a údržba nízkotlakových kotolní a odovzdávacích staníc tepla, oprava a údržba TZ

Pridané: 30.06.2020

3,42 EUR/hod., k základnej hod. mzde sa vypláca 25% prémia, priemerný mesačný zárobok vrátane príplatkov je od 900,00 EUR brutto.

20.07.2020

Iné výhody:
práca na TPP, možnosť obnovenia neplatných osvedčení, ročné prehodnocovanie mzdy, 13. a 14. plat v zmysle pracovného poriadku zamestnávateľa, po ukončení skúšobnej doby príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, týždeň dovolenky navyše po dosiahnutí 50 rokov veku, stravné poukážky v hodnote 5,10 EUR, pravidelné zdravotné prehliadky

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, max. však po dobe 3 mesiacov budú tieto v súlade so zák. č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov zlikvidované.

Znalosti:
kuričský preukaz – kotol V. triedy na plynné palivo – vítané, osvedčenie na samostatnú  obsluhu vyhradených technických zariadení tlakových a plynových – vítané,

B

nie

ochota pracovať v nepretržitej prevádzke ( 12 hod. zmeny, nočná práca ), manuálna zručnosť, samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť analyzovať a riešiť problémy v rámci danej profesie

KONTAKTNÉ ÚDAJE

Nitrianska teplárenská spoločnosť, a.s. (NTS, a.s.)
Janka Kráľa 122
949 01 Nitra
Kontakty
Telefón: 037/6923427
E-mail: diamantova@ntsas.sk
Fakturačné údaje
IČO: 36550604
IČDPH: 2020154565
Oddiel: Sa Vložka číslo: 10192/N

ODDELENIA

Ak máte všeobecnú pripomienku alebo otázku týkajúcu sa služieb Nitrianskej teplárenskej spoločnosti a pod., neváhajte nám ju zaslať prostredníctvom formuláru.